אירועים עסקיים

אורו אירועים ערוך למגוון רחב של הפקות בהתאם לצרכי הלקוח, לרבות אירועים עסקיים.
אירוע עסקי, בניגוד לאירוע פרטי, אינו אירוע שבלוני אלא אירוע בתכנון מראש של מפיקיו.
באורו תוכלו לקיים אירועים עסקיים משלל רחב של סגנונות, החל מאירועי נאומים דרך אירועי השקה וכלה בתצוגות אופנה.
חלל אולם האירועים הינו דינאמי וניתן להתאמה למבנה האירוע ולדרישות המפיקים.
מערכת התאורה וההגברה מלווה במסכים בהם תוכלו להקרין את האירוע תוך כדי התרחשות או להקרין סרטונים ומצגות אשר הוכנו מבעוד מועד.
צוות האורו ילווה אתכם כבר מכניסתכם הראשונה למתחם ועד תום האירוע. הצוות יעזור לכם ויעניק לכם ידע מתוך ניסיונו הרב במטרה לממש את האירוע כפי שאתם מתכננים אותו.
לתיאום פגישה ולקבלת פרטים נוספים

בין לקוחותינו - אירועי חברה ואירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים באורו

אם אתם בעלי עסק או חברה, שחושבים כבר על האירוע הבא של החברה ושוקלים היכן לקיים אותו, בואו להכיר את אורו אירועים. אורו מפיקים אירועים פרטיים ועסקיים בסדרי גודל שבין 100 ל – 250 איש. אנו עורכים אירועי חברה, אירועי השקה, אירועי קד"מ, הרמות כוסית, כנסי רבעון וחציון, ערבי קוקטייל ועוד.

הפקת אירועים עסקיים באורו

ארגון אירועים עסקיים מצריך חשיבה, לא רק על ההנאה של האורחים באירוע. בין אם מדובר באירוע לעובדים, אירוע השקה עם מוזמנים ולקוחות פוטנציאליים או אירוע לשותפים, כמובן שצריך לקחת בחשבון גם את איכות האירוע, האווירה המתאימה לאירוע והמטרה להעלות את מורל ויעילות העובדים שלכם, לגייס לקוחות או משקיעים נוספים ולפתוח דלתות לעסקאות עתידיות.

לכן, אנו מזמינים אתכם להתרשם מאורו אירועים. המקום מעוצב בהשראה מודרנית-מרוקאית ומצויד במערכות תאורה והגברה משוכללות ומתקדמות, אשר בעזרתן ניתן ליצור אווירה שתתאים בדיוק לאירוע ולמטרת האירוע של הלקוח. לאולם מטבח בניצוחו של שף ברק אליה, המקפיד על סטנדרטיים קולינריים של מסעדת שף, תפריט גמיש שניתן להתאים לטעם הלקוח ושף קונדיטור שאחראי על הכנת קינוחים מפתיעים.

במקום חנייה בשפע, גישה לנכים ומרחב מוגן. צוות האורו הינו מקצועי ומנוסה וערוך לתת יחס אישי ומקצועי. רוצים לשמוע עוד פרטים? צרו קשר באתר ונשמח לעזור לכם להפיק את האירוע הבא שלכם